HARMONOGRAM SPOTKAŃ BURMISTRZ MIASTA, PRZEWODNICZĄCEJ RADY I RADNYCH Z MIESZKAŃCAMI

 

HARMONOGRAM SPOTKAŃ BURMISTRZ  MIASTA,  PRZEWODNICZĄCEJ RADY     I  RADNYCH Z WYBORCAMI

 

  1. 15.10.2019 r. - okręg wyborczy nr 8 i 9 - Szkoła Podstawowa nr 3 ul. Kościuszki 58 – godz. 1700

Radni:

1.Wojciech Jesionowski

2.Bolesław Ziemianek

Ulice: Chrobrego, Kościuszki, Moniuszki, Bukowina,  Pstrążna, Jakubowice

 

  1. 16.10.2019r.  - okręg wyborczy nr 4, 5, 13, 14 i 15  - Klub Seniora ul. Zdrojowa 27 – godz.1700 

Radni:

1.Dawid Dymowski

2. Sylwia Ziółkowska

3. Ewa Tomaszewska

4. Irena Biernacik

5. Dawid Łaźniowski

Ulice: Jana Pawła II, Pogodna, Bluszczowa, Liliowa, Szafirkowa, Wrzosowa, Zesłańców Sybiru, Zdrojowa, Nałkowskiej, Krasińskiego, Norwida, Mickiewicza, Matejki, Słowackiego, Radosna , Szkolna

 

  1. 21.10.2019 r. - okręg wyborczy nr 6 i 7 – DPT Cyganeria ul. 1 Maja 29 – godz. 1700

Radni:

1.Renata Gorczyńska

2.Adam Frankowski

Ulice:  Chopina, Kombatantów,  1 Maja, Lubelska, Poznańską, Słoneczna, Warszawska, Sikorskiego, Leśna, Sanatoryjna,  Spacerowa, Okrzei, Turystyczna, Wczasowa   

 

  1. 23.10.2019 r. - okręg wyborczy nr 1 i 2   –  Centrum Integracji Społecznej ul. ks. J.Popiełuszki 4 – godz. 1700   

Radni: 

1. Artur Lipiński

2. Marek Grzelak

Ulice: Fabryczna, Główna 1-10, Główna parzyste 12-18, Gagarina, ks. J.Popiełuszki, Obrońców Pokoju, Ogrodowa, Wojska Polskiego, Boczna, Tkacka, Broniewskiego

 

  1. 25.10.2019 r. - okręg wyborczy nr 3 i 12 – Kudowskie Centrum Kultury i Sportu ul. Główna 43 -  godz. 1700

Radni:

  1. Kazimierz Stolarz
  2. Sylwia Bielawska

Ulice: Błękitna, Główna 11-19 nieparzyste, Główna 20-43, Główna 45-53 nieparzyste, Kościelna 1-5, Kościelna 7 i 9, Nad Potokiem 1-10, 12-22D, Polna, Fredry, Cisowa, Cyprysowa, Dębowa, Główna 44-54 parzyste, Główna od 55 do końca, Jasna, Jodłowa, Kościelna 6-10 parzyste, Kościelna 6-10 parzyste, Kościelna od 11 do końca,  Nad Potokiem 11-11A, Nad Potokiem od 24 do końca, Świerkowa

 

  1. 28.10.2019 r. - okręg wyborczy nr 10 i 11 - Słone – Społeczny Zespół Szkolno-Przedszkolny im. S. Moniuszki  ul. Słone 72 - godz. 1700

Radni:

1.Wojciech Duś

2.Teresa Żulińska

Ulice: Słone, Karmelkowa, Poziomkowa

 

  1. 29.10.2019r. - okręg wyborczy nr 10 - Brzozowie - świetlica godz. 1700

Radni:

1. Teresa Żulińska

Ulice: Brzozowie

 

  1. 5.11.2019  r. - okręg wyborczy nr 12 -  Kudowskie Centrum Kultury i Sportu

ul. Główna 43 -  godz. 1700

Radni:

1. Sylwia Bielawska

Ulica: Łąkowa

 

 

 

                                                                              

 

 

 

 

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:HARMONOGRAM SPOTKAŃ BURMISTRZ MIASTA, PRZEWODNICZĄCEJ RADY I RADNYCH Z MIESZKAŃCAMI
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta Kudowa - Zdrój
Informację opublikował:Bernadeta Stasiak
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:08.10.2019 12:24

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
09.10.2019 10:14 Edycja dokumentu (Arkadiusz Sip)
08.10.2019 12:53Dokument został odzyskany. (Arkadiusz Sip)
08.10.2019 12:53 Edycja dokumentu (Arkadiusz Sip)
08.10.2019 12:42Dokument usunięto. (Bernadeta Stasiak)
08.10.2019 12:42 Edycja dokumentu (Bernadeta Stasiak)
08.10.2019 12:24 Utworzenie dokumentu. (Bernadeta Stasiak)